HP IZLAIŽ JAUNUS UN SLIKTUS PRINTERUS, CĪNOTIES PRET LĒTAJIEM SAVIETOJAMAJIEM KĀRTRIDŽIEM UN UZPILDĒM.

ja vēlies ekonomisku printēšanu un izdevīgu kārtridžu uzpildi izvairies no HP printera modeļiem kuriem galā ir E burtiņš

(w nozīmē WiFi, n network (vadu tīkls), d duplex (divpusējā druka), f Fax (faksu sen jau neviens neizmanto), e nozīmē ePrint (modernā printēšana caur tīklu, diemžēl viņu izmanto, lai spiestu cilvēkiem iegādāties tikai Oriģinālus kārtridžus kuri ir neekonomiski). )

ja jums uzpilde neinteresē, un jūs pērkat vienmēr jaunus un Oriģinālus kārtridžus tad šis nav jums.

         

    
             izvairaties no modeļiem:

HP M209dwe, M234dwe, M234sdne, M140we, M110we, M104we
HP Deskjet 2710e, 2722e, 4122e, 6032e, 6432e

 

 

 

 

 

 

ABC SERVISS IESAKA PRINTERUS UZŅĒMUMIEM!

 


       Šis ir komercpiedāvājums tāpēc visu printeru un Uzpildes cenas ir bez PVN. Ja jūs esat privātpersona lūdzu meklējat printerus www.AShop.lv

        Iesakam iegādāties tikai šos printerus un neko citu. Pirmā vietā ir HP printeri, bet arī ne visi, ir arī nevēlami modeļi. Nekādā gadījumā neņemat SAMSUNG printerus. SAMSUNG printerus vairs neražo, HP nopirka visu viņu Printeru biznesu. Tā pat arī neiesakām kaut kādus LEXMARK, OKI, EPSON, kaut kādu mistiku PANTUM, XEROX (Xerox vienmēr bija Samsung kopija)

        Ja ir nepieciešams printeris mājām un uz ekonomisku lāzera printeri nepierunājām, un esat paši izlēmuši ņemt tintes printeri tad ņemat tikai CANON. Tinte būs Labāk CANON un Lāzeris būs labāk HP. Neaizmirstat ka Tintes printera galvas ar laiku nolietojas un aizžūst un tās nomainīt vai iztīrīt ir ļoti dārgi un tas notiek jebkurā gadījumā agrāk vai vēlāk. ŠIEM PRINTERIEM MŪSU SERVISS NODROŠINA KVALITATĪVU UZPILDI AR GARANTIJU UN BEZMAKSAS ATJAUNOŠANU. TAS NOZĪMĒ VIENA CENA VIENMĒR UN PUNKTS.